Wykreslanka Pilka Nozna Printoteka Pl Creating Art Words Theraphy

Dzien Cc 81 C2 A0kobiet Dyplom Minimal Png 1108 1600 Crafts For Kids Kids And Parenting Holidays And Events

Pin On Education

Dyplomy I Wkladki Do Ksiazek Na Koniec Roku Educational Activities Education Activities

Czesc Zrobilem Dla Was Dyplomy Ktore Mozecie Edytowac Wystarczy Pobrac Pliki Ktore Sa Zapisane W Programie Word Istni Teaching Education Kids And Parenting

Generator Podziekowan Dla Rodzicow Na Zakonczenie Roku Christmas Scenery Print Scenery

Piłka koszykowa koszykówka - zasady gry Mecz składa się z 4 kwart z których każda trwa 10 minut.

Zasady gry w piłkę koszykową Mecz podzielony jest na 4 kwarty każda po 10 minut w NBA 12 minut. D po obronie i nieopanowaniu piłki opuścić pole bramkowe w celu zagrania piłką w polu gry. Celem każdej z drużyn jest zdobywanie punktów za celne rzuty do kosza przeciwników i zapobieganie zdobywaniu punktów przez drużynę przeciwną.

Punkt jest zaliczony kiedy piłka wpada z góry do kosza i pozostaje w nim lub przechodzi przez niego. Celem każdej z tych drużyn jest zdobywanie punktów poprzez celne rzuty piłki do kosza przeciwnika. - Poruszanie się z piłką jest możliwe tylko wówczas gdy zawodnik odbija ją o podłogę kozłuje.

Powłoka nie może być gładka lub błyszcząca. Pomiędzy pierwszą i drugą oraz trzecią i czwartą kwartą przerwa trwa 2 minuty natomiast pomiędzy druga a trzecią kwartą 15 minut. 412 Członek drużyny jest uprawniony do gry gdy jego nazwisko jest wpisane do protokołu przed rozpoczęciem meczu.

A opuścić pole bramkowe z opanowaną piłką sędzia dyktuje rzut wolny b po wykonaniu rzutu od bramki dotknąć piłkę poza polem bramkowym dopóki nie zostanie. Na boisku może przebywać 5 zawodników z. Przerwa meczu pomiędzy połowami wynosi 15 minut a pomiędzy pozostałymi kwartami 2 minuty.

Do gry w koszykówkę potrzebne są dwa zespoły złożone z 5 zawodników. Grać w polu gry. Celem gry jest wrzucenie piłki do kosza przeciwnika.

- Dwie dłuższe linie ograniczające pole gry nazywane są liniami bocznymi. W filmie znajdziesz wiele odpowiedzi na temat tego co jest dozwolone w grze w koszykówce a co jest zabronione. Piłka powinna być okrągła.